MSZP szervezetek

Blogszemle

Balegyenes

Szavazás

Hogyan értékeli a Nemzetgazdasági Minésztérium teljesítményét?
Elégtelen.
80%
Elégséges.
5%
Közepes.
2%
Jó.
2%
Jeles.
1%
Kiváló.
10%

Hírlevél
Íratkozzon fel napi hírlevelünkre!

Képtár

 

Bátor és bíztató újrakezdés Egyiptomban

mszp.hu - 2011. február 12. 09:23

Üdvözöljük és egyben történelmi pillanatnak is tekintjük az Egyiptomban éjszaka történt óriási változást, amely az első, de határozott és óriási lépés a demokrácia irányába.

Bízunk abban, hogy az ezt követő választások nem fognak csalódást okozni a szabadságra vágyó egyiptomiaknak, akiknek hangját nem lehetett elnémítani. Nemcsak a világ, de végül az elnök is meghallotta.

Ezzel megnyílhat az út az igazi és mélyreható változások előtt, amely jelzésértékű lehet az egész világ számára, hiszen az ókori kultúra bölcsőjeként is számontartott országban új történelmi korszak kezdődhet. Tunézia után most Egyiptom is bebizonyította, az emberi szabadságjogokat nem lehet elnyomni, a szabadságvágy minden nép legszentebb öröksége.

Mesterházy Attila,
pártelnök-frakcióvezető